Parafia Św. App. Piotra i Pawła w Gowarczowie

Oficjalna strona parafii pod wezwaniem Św. App. Piotra i Pawła w Gowarczowie. Znajdziesz tutaj informacje m.in. na temat parafii, historię, ogłoszenia duszpasterskie, najważniesze wydarzenia. Zapraszmy serdecznie.

OVERVIEW

The website parafiagowarczow.pl currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the higher page views).

PARAFIAGOWARCZOW.PL TRAFFIC

The website parafiagowarczow.pl has seen a fluctuation amounts of traffic for the whole of the year.
Traffic for parafiagowarczow.pl

Traffic ranking (by month) for parafiagowarczow.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiagowarczow.pl

WHAT DOES PARAFIAGOWARCZOW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiagowarczow.pl Mobile Screenshot of parafiagowarczow.pl Tablet Screenshot of parafiagowarczow.pl

PARAFIAGOWARCZOW.PL SERVER

I observed that a lone page on parafiagowarczow.pl took one thousand milliseconds to stream. Our parsers could not detect a SSL certificate, so in conclusion I consider parafiagowarczow.pl not secure.
1 secs
88.198.39.208

We diagnosed that this website is employing the Apache/2 server.

Parafia Św. App. Piotra i Pawła w Gowarczowie

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website parafiagowarczow.pl has the following on the site, "Witaj na stronie Parafii Rzymsko - Katolickiej." We viewed that the webpage also said " Apostołów Piotra i Pawła w Gowarczowie." It also said " Tel 48 672 40 09. Tel 48 672 40 09. Piotra i Pawła w Gowarczowie 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone." The header had parafia gowarczów parafia w gowarczowie parafia piotra i pawła w gowarczowie piotr i paweł parafia rzymsko katolicka w gowarczowie kościół w gowarczowie kościół gowarczów księża gowarczów księża w gowarczowie kancelaria gowarczów msze święte w gowarczowie historia gowarczów historia kościoła w gowarczowie strona parafii gowarczów w as the highest ranking search term.

ANALYZE SUBSEQUENT DOMAINS

Start - Parafia Krzyża Świętego w Grabówce

Dziś przeżywamy Święto Miłosierdzia Bożego. Jeśli jesteśmy w stanie Łaski Uświęcającej możemy uzyskać odpust zupełny. Za chwilę przy wystawieniu Najświętszego Sakramentu z racji na Rocznicę Cudu w Sokółce odmówimy Litanię do Najświętszej Eucharystii i pomodlimy się dodatkowo w intencjach Ojca Świętego celem uzyskania odpustu. Rodzice i Dzieci niech przyniosą swoje świece chrz.

Aktualności - Parafia NMP Matki Kościoła Zabrze-Helenka

Ul Dr Jordana 84, 41-813 Zabrze. Noc Wielkanocna jest nocą nadzwyczajną, kiedy moc zmartwychwstałego Chrystusa pokonuje ostatecznie siły ciemności i śmierci, zapala w sercach wierzących nadzieję i radość. O Jego zmartwychwstaniu wobec współczesnego świata.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Herbach

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa Herby. Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa Herby. Pokuta i Pojednanie - spowiedź. Przygotowanie do I Spowiedzi i Komunii Świętej.

Polski Kosciol Aylesbury Vale District, UK Parafiahighwycombe

Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej. Chcemy ułatwić wszystkim, którzy tego pragną, spotkań z Bogiem - przede wszystkim w liturgii przeżywanej w języku ojczystym. Można tu znaleźć potrzebne informacje o celebracji sakramentów Kościoła, jak i informacje dotyczące życia naszej polskiej społeczności w High Wycombe i Aylesbury. Polska Parafia MB Ostrobramskiej High Wycombe.

Parafia Rzymskokatolicka P.W. Trójcy Świętej w Iwanowicach - Strona główa

Poprzez Krzyż Jezusa i Jego Zmartwychwstanie Bóg w najgłębszy sposób pochylił się nad ludzkim losem. Pascha, otwierając przed każdym człowiekiem perspektywę wieczności,.